DC Liga SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa

 

Największy wróg Supermana powrócił, by sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 15.07.2022
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Największy wróg Supermana powrócił, by sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... to nie ma znaczenia, Lex chce uwięzić je wszystkie! 

 

Aby uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom. 

 

Ulubione postacie fanów 

  • Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie.
  • Uzyskaj pomoc od przyjaciół w tym PB, Mertona i Chipa, aby wykorzystać ich moc w walce z Lexem.

 

Ulepsz swoje moce i sprzęt 

  • Pomóż Chipowi, Mertonowi oraz PB, aby odblokować nowe i potężne ulepszenia.
  • Każda kolejna odblokowana zdolność Krypto i Ace będzie tematycznie dopasowana do postaci, od której się jej nauczyli. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, zielonej wiązki światła, która zniszczy wszystkich wrogów na swojej drodze.
  • Trzy unikalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze.

 

Zmierz się z nemezis Supermana 

  • Walcz z Lexem i jego maszynami: Lex Bot, LexBot Snake, LexBot Octopus oraz z różnymi odmianami standardowych wrogów, których spotkasz na swojej drodze.

 

Meta gra o adopcji zwierzaków 

Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w swoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im odpowiednie domy w Metropolii.