Theatrhythm Final Bar Line

 

Podstawowa wersja gry Theatrhythm Final Bar Line jest wypełniona 385 starannie dobranymi utworami muzycznymi z całej serii FINAL FANTASY.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Muzyczne
Wersja językowa lang
Data premiery 16.02.2023
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Podstawowa wersja gry Theatrhythm Final Bar Line jest wypełniona 385 starannie dobranymi utworami muzycznymi z całej serii FINAL FANTASY.

 

♪ Muzyka z serii FINAL FANTASY łączy się właśnie tutaj

Zawiera popularne utwory z łącznie 46 różnych gier, prezentując muzykę od FFI do FFXV w głównej serii, a także remake'i, spin-offy i różne płyty ze ścieżkami dźwiękowymi.

♪ Wczuj się w rytm `

Wciskaj przyciski w rytm muzyki, aby dopasować wyzwalacze poruszające się po ekranie na 3 różnych typach scen. Dzięki łatwemu do opanowania sterowaniu i czterem różnym ustawieniom trudności każdy może od razu wskoczyć do gry i dobrze się bawić.

♪ Multiplayer online dla maksymalnie 4 graczy

Przedstawiamy pełne zamieszania bitwy online, w których wszyscy bawią się razem! Pokrzyżuj plany innych graczy i sprytnie wykorzystaj swoje zdolności, aby odwrócić losy i sięgnąć po zwycięstwo.

Nie zapomnij wymienić ProfiCards po zakończeniu bitwy!

♪ Połącz partię swoich marzeń z 104 postaciami do wyboru.

Poznaj urocze wersje wielu klasycznych postaci i potworów z serii, podczas ekscytujących bitew RPG, które rozgrywają się obok rytmicznej akcji. Zbieraj i zasilaj swoją drużynę, aby pokonać kolejny etap.

♪ Ciesz się muzyką i wideo w wolnej chwili

Gra zawiera również tryby odtwarzacza muzycznego i wideo, które pozwalają usiąść wygodnie i cieszyć się zebranymi utworami i filmami bez akcji gry rytmicznej.