Wanderer

 

Wanderer to nowa gra przygodowa z podróżami w czasie, przygotowana wyłącznie pod VR.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Przygodowe
Wersja językowa lang
Data premiery 28.01.2022
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4 + PlayStation VR

Wanderer to nowa gra przygodowa z podróżami w czasie, przygotowana wyłącznie pod VR.

 

Zajmij tymczasowo miejsce niektórych z najbardziej odważnych odkrywców, szanowanych wynalazców i nieustraszonych zdobywców w prawdziwych sceneriach historycznych, aby naprawić „historyczne błędy”.  Wejdź na scenę Woodstock w 1969 roku i daj występ życia, który zjednoczy całe pokolenie.  Odkryj tajemnice wyścigu kosmicznego i leć z Amelią Earhart.  Weź udział w lądowaniu na Księżycu lub poznaj tajne wojskowe doświadczenia z podróży w czasie w Montauk Air Force Station.  Przygotuj nawet skomplikowaną maszynerię u boku szalonego wynalazcy Nikoli Tesli, pomagając w przygotowaniu jego maszyny mocy.

 

Cechy gry:

  • Unikalna mieszanka łamigłówek w stylu escape room, dotykowych interakcji i sekwencji zręcznościowych, które zapewnią Ci najlepszą przygodę w podróży w czasie.
  • Poznaj piękne, szczegółowe światy, które ożywają dzięki realistycznym i innowacyjnym interakcjom opartym na fizyce.
  • Podążaj śladami tych, którzy odeszli przed tobą, odkrywaj epoki i wydarzenia dawno zaginione przez czas, wplątując się w jedne z najbardziej doniosłych wydarzeń w historii ludzkości i przeżywając przygodę, jakiej jeszcze nie było.
  • Przy akompaniamencie muzyki filmowej, Wanderer uchwyci i misternie splecie dźwięki tych środowisk z rozwijającą się historią.

 

Specjalne 'cyfrowe gadżety' unikalne dla wersji fizycznej, w tym pięknie zaprojektowany artbook.