Jack Holmes: Master of Puppets

 

Boisz się ciemności? Zapraszam do mojego przytulnego zakątka.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 10.05.2024
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

Wydanie pudełkowe zawiera pełną wersję gry oraz pocztówkę.

 

Boisz się ciemności? Zapraszam do mojego przytulnego zakątka.

 

Jack Holmes: Master of Puppets to makabryczna opowieść o żywych marionetkach wymykających się spod kontroli animatronikach i innych koszmarnych stworzeniach.

 

Po długim okresie bez pracy Jack zostaje zmuszony do dołączenia do rodzinnej firmy, której wypierał się od dziecka. Rozpoczyna swoją pierwszą sprawę, z pozoru prostą, ale która nagle stanie się jego najgorszym koszmarem.

 

W tym pierwszoosobowym horrorze musisz ostrożnie zarządzać zasobami, żeby mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie w trakcie swojego śledztwa.

 

Będziesz zmuszony stawić czoła zagrożeniu

Rób wszystko, żeby przetrwać! Zmierz się z różnymi typami przeciwników, o różnych mechanizmach, a także z bossami – przed nimi nie będziesz w stanie się ukryć lub uciec!

 

Różnorodność i unikalność scenariuszy

Mroczne i przerażające miejsca – opuszczony dom, piwnica, w której eksperymentuje się na dzieciach, kopalnie pełne pająków, a nawet park rozrywki, który można zwiedzać we własnym tempie, eksplorując każdy zakamarek w poszukiwaniu amunicji i zestawów przetrwania.

 

Odważysz się?

Jarmark pełen atrakcji! Zajrzyj do wszystkich części parku, każda z własną, niepowtarzalną atmosferą i sprawdź dostępne atrakcje. Nie czuj się jednak zbyt pewnie, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.