Trek to Yomi Deluxe Edition

 

Podróż poza życie i śmierć!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 05.05.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Zawartość Deluxe Edition:

  • Pudełkowe wydanie gry na PS4, PS5 lub NS w zależności od wybranej platformy.
  • 104-stronicowy artbook.
  • Płyta CD z oficjalnym soundtrackiem w kartonowym rękawie.
  • Kolekcjonerskie pudełko ma całą zawartość.

 

Podróż poza życie i śmierć!

 

Trek to Yomi to ultra-stylowa, filmowa przygodowa gra akcji, która śledzi porywającą historię Hirokiego podczas jego upadku przeciwko siłom zła. Przeżyj jego heroiczny powrót, aby spełnić swoją nieudaną obietnicę uratowania ludzi, których przysięgał chronić.

 

Jako przysięgę złożoną swojemu umierającemu mistrzowi, młody szermierz Hiroki obiecuje chronić swoje miasto i ludzi, których kocha, przed wszelkimi zagrożeniami.

 

Cechy gry:

- Filmowy rozmach: Zapierające dech w piersiach ujęcia i efektowne wizualizacje w duchu klasycznego filmu samurajskiego tworzą prawdziwe kinowe doświadczenie.

- Stylowa walka: Zmierz się z bezwzględnymi szermierzami i nadnaturalnymi istotami dzięki usprawnionemu systemowi walki opartemu na tradycyjnej broni samurajów.

- Mityczna opowieść: Przeżyj porywającą historię Hirokiego podczas jego upadku przeciwko siłom zła i heroicznego powrotu, aby spełnić swoją nieudaną obietnicę uratowania ludzi, których przysięgał chronić.

- Emocjonujący soundtrack: Porywająca akcja i ponure momenty odnajdują się w pamiętnej ścieżce dźwiękowej zaprojektowanej tak, by czuć się autentycznie w czasie i miejscu feudalnej Japonii.