Just Dance 2025

 

Zaproś rodzinę i znajomych do tańca w Just Dance! Niezależnie od tego, czy zamierzacie się bawić, ćwiczyć, a może tworzyć wspomnienia z rodziną, w Just Dance 2025 Edition znajdzie się coś dla każdego – a także 40 nowych fantastycznych utworów.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Muzyczne
Wersja językowa lang
Data premiery 15.10.2024
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

40 NOWYCH FANTASTYCZNYCH UTWORÓW DLA KAŻDEGO

Just Dance 2025 Edition zawiera muzykę, która przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od preferencji. Tańczcie do hitów ze szczytów list przebojów, klasyków, wiralowych kawałków i nie tylko, w tym:

– „yes, and?” Ariany Grande

– „Unstoppable” Sii

– „Poker Face” Lady Gagi

– „Basket Case” Green Day

– „Calabria 2007” Enur Ft. Natasja

 

ŁATWE LUB INTENSYWNE, WYBIERZ SWOJE WYZWANIE

Niezależnie od tego, czy gracie ze znajomymi, czy z rodziną, w grze znajdzie się choreografia dla każdego, od prostych ruchów po bardziej skomplikowane układy. Niektóre piosenki tańczy się różnie w zależności od wybranego trenera i poziomu trudności.

 

ZAWSZE JEST JAKIŚ POWÓD DO TAŃCA, PRZEZ CAŁY ROK*

Bierzcie udział w pojawiających się przez cały rok tematycznych wydarzeniach sezonowych przynoszących nowe i ekscytujące utwory, osobną ścieżkę postępu i nowe nagrody!

 

TRYB TENINGOWY DLA MIŁOŚNIKÓW FITNESSU

Stwórzcie własny układ ćwiczeń i trenujcie, bawiąc się w trybie treningu. Utrzymujcie motywację, śledząc spalone kalorie i czas spędzony na tańcu.

 

JEDNA PLATFORMA Z CAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ

Nieważne, czy wy i wasi znajomi posiadacie Just Dance 2023 Edition, Just Dance 2024 Edition, czy Just Dance 2025 Edition – wszystkie grające osoby są połączone na jednej platformie. Jeśli masz kilka edycji, całą zawartość znajdziesz w tym samym miejscu!

 

Chcecie, aby impreza trwała dalej? Subskrybujcie Just Dance+ z dostępem do setek utworów i specjalnych wydarzeń w grze.**

 

Tylko kod do pobrania. Niniejszy produkt nie zawiera karty z grą ani dysku. Wymagane są połączenie z internetem, konto Ubisoft i subskrypcja na odpowiedniej platformie (sprzedawane osobno).

Xbox Series X|S i PlayStation®5:

Wymagany jest smartfon ze śledzącą ruchy aplikacją Just Dance Controller – nie wymaga to żadnych dodatkowych akcesoriów!

*Dodatkowa zawartość będzie udostępniana stopniowo, przez ograniczony czas w okresie 12 miesięcy od premiery gry, wymagane jest pobieranie.

**Just Dance+ jest usługą streamingową w Just Dance 2023 Edition, Just Dance 2024 Edition oraz Just Dance 2025 Edition, która zapewnia dostęp do dodatkowych piosenek. Obowiązują postanowienia i warunki. Wymaga konta Ubisoft, konta na konsoli, stałego dostęp do internetu, a także uiszczenia opłaty i/lub aktywnej subskrypcji. Mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe i terytorialne.