Withering Rooms

 

Witamy w Mostyn House, niegdyś pięknej wiktoriańskiej rezydencji, która teraz każdej nocy zmienia swój wygląd i jest wypełniona przerośniętymi nieumarłymi, duchami, przebiegłymi czarownicami i szaleńcami dzierżącymi topory.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 10.05.2024
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

Witamy w Mostyn House, niegdyś pięknej wiktoriańskiej rezydencji, która teraz każdej nocy zmienia swój wygląd i jest wypełniona przerośniętymi nieumarłymi, duchami, przebiegłymi czarownicami i szaleńcami dzierżącymi topory.

 

Wciel się w rolę młodej Nightingale w tym wymagającym 2.5D RPG, który czerpie inspiracje z gier typu roguelike, soulslike oraz klasycznych survival horrorów.

 

Eksploruj rozległą, generowaną proceduralnie mapę, która obejmuje cały Mostyn House oraz labirynty, grobowce, jaskinie, kościoły i ruiny, które znajdują się za jego bramami. Stwórz wymarzony typ postaci, znajdując lub wytwarzając przeróżne bronie, narzędzia, zaklęcia, stroje i magiczne artefakty. Spotkasz tu wielu dziwnych przyjaciół, kupców i kłamców, z których każdy ma własne plany.

 

Czy Nightingale będzie w stanie uciec z Mostyn House? A może stanie się na tyle potężna, że będzie w stanie ujarzmić moc stojącą za posiadłością?

 

Cechy gry:

 

  • Withering Rooms jest wymagającym 2.5D RPG, którego akcja dzieje się w wiktoriańskiej posiadłości, o zmieniającym się co noc układzie.

 

  • Zajrzyj w każdy kąt Mostyn House, aby zebrać broń, przedmioty odwracające uwagę, magiczne artefakty, klucze i materiały rzemieślnicze.

 

  • Zmierz się z ogromną liczbą potworów i bossów - przerośniętymi nieumarłymi, duchami, przebiegłymi wiedźmami, szaleńcami dzierżącymi topory i wieloma innymi.

 

  • Odkryj tajne przejścia, zakurzone strychy wypełnione skarbami, a nawet ciągle zmieniający się bizantyjski labirynt, który znajduje się pod Mostyn House.

 

  • Specjalne rytuały umożliwiają zabranie żądła śmierci, co pozwala na zachowanie przedmiotów lub osiągniętego poziomu.

 

  • Poznaj grupę dziwnych przyjaciół, kupców, kłamców i czarownic, z których każdy ma własne plany.

 

  • Rzucaj szeroką gamę zaklęć - twórz pułapki heksagonalne na drzwiach, zaklinaj zbroje, aby ci pomagały, lub stwórz wabika naśladującego ciebie samego.

 

  • Większe niebezpieczeństwa, a więc i większe skarby, czekają na ciebie w labiryntach żywopłotów, grobowcach, jaskiniach, kościołach i ruinach poza terenem Mostyn House.