Football Manager 2024 Console

 

Wiodąca symulacja zarządzania klubem piłkarskim powraca na PlayStation 5 wraz z nowym sezonem.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Sportowa
Wersja językowa lang
Data premiery 07.12.2023
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

Wiodąca symulacja zarządzania klubem piłkarskim powraca na PlayStation 5 wraz z nowym sezonem.

 

Football Manager 2024 Console Edition pozwala wcielić się w rolę prawdziwego menedżera piłkarskiego, umożliwiając stworzenie drużyny marzeń i sprawdzenie swoich umiejętności w starciu z najlepszymi menedżerami na świecie w największych rozgrywkach piłkarskich.

 

Cechy gry:

 

  • Napisz swoją piłkarską historię, zasiadając za sterami największych klubów świata. Rozpocznij nową podróż na szczyt lub skorzystaj z nowej funkcji umożliwiającej importowanie zapisu gry i przenieś swoją karierę z FM23 Console Edition - wybór należy do Ciebie.

 

  • Wybierz zwycięską taktykę, korzystając z najpopularniejszych, najnowocześniejszych rozwiązań współczesnej piłki nożnej lub stwórz własną zwycięską filozofię.

 

  • Zbuduj swoją drużynę marzeń! Wykorzystaj do maksimum umiejętności swoich skautów dzięki największej na świecie bazie danych i pozyskaj największe gwiazdy oraz najbardziej utalentowanych graczy.

 

  • Rozwijaj swoich graczy podczas treningów, korzystając z nowych narzędzi, aby przekształcić utalentowanych juniorów w światowej klasy zawodników.

 

  • Wykaż się umiejętnościami i dokonuj kluczowych zmian oraz poprawek w trakcie meczów.

 

  • Walcz o prawo do przechwałek przed znajomymi w jednym z trzech trybów online: Zawody, Turniej Gwiazd i Kariera Online