Ultimate Marvel® vs Capcom® 3

 

Gra na nowo definiuje epickie pojedynki między ikonicznymi postaciami świata gier, zestawiając przeciwko sobie najbardziej znanych bohaterów świata Marvel oraz gier Capcomu.

 
 
Platforma XBOX 360
Gatunek Bijatyki
Wersja językowa lang
Data premiery 18.11.2011
Wydawca Capcom
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox360

Szeroko doceniony tytuł otrzymał 12 nowych legend do zestawienia postaci Marvel vs Capcom 3, dzięki czemu możemy wcielić się w jednego z już 50 wojowników! Pierwsze postacie ogłoszone do Ultimate Marvel vs. Capcom 3 to między innymi długo oczekiwany przez społeczność Striker, który wkroczy do walki wraz z Firebrandem znanym z Ghost'n'Goblins. Po stronie Marvela wreszcie pojawi się Ghost Rider, a także Hawkeye.


Obok nowych zawodników w Ultimate Marvel vs Capcom 3 otrzymamy nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej uprzyjemnią rozgrywkę. Poprawiony zostanie balans postaci, a do rozgrywki online zostanie wprowadzony Tryb Obserwatora, dzięki któremu gracze będą mogli na żywo oglądać pojedynki online. Z wieloma innymi ulepszeniami oraz 12 nowymi postaciami Ultimate Marvel vs Capcom 3 przypadnie do gustu zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom.