Marvel's Avengers Deluxe Edition

 

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 04.09.2020
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

Edycja Deluxe Marvel’s Avengers zawiera wyjątkowy zestaw obsydianowych strojów dla twoich Avengersów:

 

  • Kapitana Ameryki,
  • Iron Mana,
  • Czarnej Wdowy,
  • Thora, Hulka i
  • Ms. Marvel,
  • sześć wyjątkowych, obsydianowych tabliczek z imionami, które umożliwią dalszą personalizację elementów kosmetycznych.
  • miesiąc darmowego dostępu do biblioteki Marvel Unlimited* (sieciowa usługa komiksowa), do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia.

 

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami.

 

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

 

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers.

 

*dostępne wyłącznie w języku angielskim

 

Do rozegrania kampanii dla jednego gracza wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem; dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Wymagane darmowe konto członkowskie Square Enix. Data premiery, dostępne platformy i regiony dla wersji beta zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.