One Punch Man: A Hero Nobody Knows

 

Bijatyka oparta na popularnej mandze oraz anime.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 28.02.2020
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

Oto wyłania się nowy bohater…

 

W świecie pełnym bohaterów brakuje tylko jednego herosa – CIEBIE!

 

W grze One Punch Man: A Hero Nobody Knows to ty jesteś bohaterem, którego potrzebuje świat! Pod okiem Saitamy, najsilniejszego bohatera we wszechświecie, oraz Genosa, jego wiernego ucznia, zostaniesz poddany najbardziej rygorystycznemu i wymagającemu treningowi, aby stać się super-potężnym bohaterem!

 

W pierwszej grze osadzonej w świecie One Punch Man stawisz czoła znajomym już bohaterom i złoczyńcom, popracujesz nad technikami walki oraz umiejętnościami, a także zmierzysz z graczami z całego świata, żeby pokazać, kto tu rządzi!

 

Cechy gry One Punch Man: A Hero Nobody Knows

  • Pierwsza gra w świecie One Punch Man! Doświadcz świata z One Punch Man w zupełnie inny sposób! Zanurz się w tej bijatyce, pełnej uwielbianych postaci z sezonu pierwszego One Punch Man! Wciel się w swojego ulubionego bohatera – albo stań się nim!
  • TY jesteś bohaterem! Trenuj pod uważnym okiem Saitamy i Genosa aby stać się jednym z potężniejszych bohaterów w świecie One Punch Man – udowodnij, jaka moc w tobie drzemie, mierząc się i pokonując samego Saitamę!  
  • Dynamiczna walka! Dynamiczne starcia 3x3 z mnóstwem „wydarzeń” w trakcie, takich jak meteoryty, giganci, inni bohaterowie oraz wiele więcej! Przeżyj do momentu, aż przybędą twoi towarzysze i pomogą ci pokonać wrogów!