PAC-MAN WORLD Re-PAC

 

W PAC-MAN WORLD Re-PAC, PAC-MAN przybywa do domu w dniu swoich urodzin, aby odkryć, że Duszki porwały rodzinę i przyjaciół PAC-MANA i zrujnowały jego przyjęcie! PAC-MAN musi wyruszyć na poszukiwanie przygód na sześciu obszarach Wyspy Duszków, aby uratować swoją rodzinę i przyjaciół oraz zmierzyć się z szefem Duszków, TOC-MANEM!

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 26.08.2022
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

  • Unowocześniona klasyka - Ta platformówka 3D wykorzystująca możliwości sprzętu obecnej generacji oferuje płynniejszą, intuicyjną rozgrywkę, zaktualizowaną oprawę wizualną, w tym nowy wygląd PAC-MANA i Duszków, ulepszony interfejs użytkownika, dopracowane szczegóły otoczenia oraz szerszy widok akcji.
  • Wiele trybów - Przeżyj przygodę w głównej kampanii w TRYBIE QUEST, zagraj w kolekcję trójwymiarowych labiryntów z klasyczną rozgrywką w TRYBIE MAZE i ciesz się grą PAC-MAN, oryginalnym klasykiem, od którego wszystko się zaczęło, w TRYBIE ORYGINALNYM!
  • Światy pełne przygód - unikaj duszków i innych złoczyńców, rozwiązuj zagadki środowiskowe i zbieraj przedmioty w sześciu obszarach Wyspy Duszków: Obszarze Piratów, Obszarze Ruin, Obszarze Kosmosu, Obszarze Domu Zabaw, Obszarze Fabryki i Obszarze Posiadłości - każdy z nich zawiera wiele poziomów i unikalne wyzwanie w postaci walki z bossem!
  • On ma te ruchy - To więcej niż bieganie i zjadanie - PAC-MAN będzie odbijał się tyłkiem, obracał, skakał w powietrzu i nie tylko, przemierzając sześć obszarów, zbierając przy tym PAC-DOTY, owoce i bonusy! Stań się niepokonany i chodź pod wodą dzięki Metalowemu PAC-MAN power-upowi i stań się MEGA PAC-MANem, aby rozwalać duszki!
  • Ratuj PAC-FAM i przyjaciół - Znajdź klucze ukryte w każdym świecie, aby uratować PAC-MOM, PAC-BOY'a, PAC-SIS, Profesora PAC, PAC-BUDDY'ego i Pooka. Z każdym ocaleniem PAC-MAN zyskuje przewagę w ostatecznej walce z przerażającym TOC-MANEM!