Wanted: Dead

 

Wanted: Dead jest to wynik spotkania Ninja Gaiden z Cyberpunkiem!

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 14.02.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X|S

Wanted: Dead jest to wynik spotkania Ninja Gaiden z Cyberpunkiem!

 

Wanted: Dead to nowy hybrydowy slasher/shooter od twórców Ninja Gaiden i Dead or Alive. Gra podąża za Zombie Unit, elitarnym oddziałem policji z Hong Kongu, który ma za zadanie odkryć wielki korporacyjny spisek. Wciel się w postać porucznik Hanny Stone, twardej policjantki z Hongkongu, i przebijaj się przez najemników, członków gangów i prywatnych kontrahentów wojskowych w spektakularnej cyberpunkowej przygodzie. 

 

Cechy gry:

- Walka wręcz w stylu hack-n-slash: Wykorzystaj szeroki wachlarz śmiercionośnych ruchów i dziesiątki unikalnych finiszerów, aby siekać oponentów.

- Strzelanka z perspektywy trzeciej osoby: Tocz bitwy w pomieszczeniach i na zewnątrz, korzystając z bogatego wyboru broni dystansowych - karabinów szturmowych, SMG, LMG i granatników.

- Brutalne finishery: ponad 50 unikalnych ruchów kończących.

- Cyberpunk: szalona mieszanka zaawansowanej broni i lo-tech futuryzmu retro lat 90.

- Trzymająca w napięciu fabuła: Oddział Zombie odkrywa wielki korporacyjny spisek w dystopijnej wersji Hongkongu.

- Prawdziwie hardcorowe doświadczenie: walki nie będą łatwe, wykaż się determinacją i wykorzystaj wszystko, co cię otacza, walcząc z hordami najemników, syntetyków i prywatnych sił bezpieczeństwa.

- Pokonaj ich w stary, szkolny sposób: Zlikwiduj wrogów, aby przejść dalej, ożyw nostalgię w nowoczesnym podejściu do ugruntowanego gatunku.