Kao The Kangaroo: Letnia Edycja

 

Skoczne przygody na lato!

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 12.05.2023
Wydawca Tate Multimedia
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X

Skoczne przygody na lato!

 

Wyrusz na przygodę wraz z Kangurkiem Kao i skocz w najnowsze letnie wydanie! Znajdziesz w nim oprócz gry, dwa obszerne dodatki, które rozszerzą Twoją rozgrywkę o wiele godzin. A to jeszcze nie koniec! Otrzymasz również kolorowe skarpetki i modny kapelusz, które pozwolą Ci cieszyć się wakacjami na całego!

 

Letnia edycja Kangurka Kao zawiera:

  • Grę wideo na Xbox One/ XSX. Wyrusz w epicką podróż, załóż magiczne rękawice i zwiedzaj rozległe krainy. Przeżyj z Kao najlepsze chwile!
  • Oh! Well DLC Przygotuj się na dreszczyk emocji! Staw czoła 5 nowym Wiecznym Studniom i odblokuj aż 5 upiornych kostiumów!
  • Bend the Roo’les DLC 5 nowych poziomów, z gorącymi wyzwaniami takimi, jak „Time challenge”, „Lava rising”, „Dimming light”, „2d level”, “Boss platforming level”!
  • Wakacyjny kapelusz Odjazdowy kapelusz Kao przywołuje wspomnienia gorącej plaży nad błękitnym oceanem, gdzie całe wakacje skaczemy, ile sił w nogach!
  • Krótkie skarpetki Minimum +10 punktów sprężystości w skarpetkach z Kangurkiem Kao. Przekonaj się sam i pobijaj skoczne rekordy!

 

Gra w polskiej wersji (dubbing)

 

Kapelusz w jednym uniwersalnym dziecięcym rozmiarze Skład: 65% poliester, 35% bawełna

Skarpetki w rozmiarze 32-34 Skład: 80% bawełna 15% polamid 5% elastan