Star Wars Outlaws Special Edition

 

Poznaj pierwszą grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem i odwiedzaj wyjątkowe miejsca w całej galaktyce – dobrze znane i nowe.

 
 
Platforma Xbox Series X
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 30.08.2024
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox Series X

Special Edition zawiera pełną wersję gry oraz pakiet postaci „Sabakowa szycha”, który oferuje przedmioty kosmetyczne dla Kay, jej blastera i Nixa.

 

Poznaj pierwszą grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem i odwiedzaj wyjątkowe miejsca w całej galaktyce – dobrze znane i nowe. Kuś los jako łotrzyca Kay Vess w pogoni za wolnością i zasobami na rozpoczęcie nowego życia. Walcz, kradnij i wywijaj się syndykatom przestępczym, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych w galaktyce.

 

Jeśli podejmiesz ryzyko, galaktyka pełna jest możliwości.

 

Cechy gry:

 

ODKRYJ GALAKTYKĘ MOŻLIWOŚCI

Zwiedzaj wyjątkowe miejsca z tętniącymi życiem miastami i kantynami. Bierz udział w niesamowitych wyścigach plenerowych na swoim ścigaczu. Każde miejsce to nowe przygody, zróżnicowane wyzwania i kuszące nagrody – o ile podejmiesz ryzyko.

 

POZNAJ ORYGINALNĄ HISTORIĘ ŁOTRZYCY

Prowadź brawurowe życie banitki. Z Nixem u boku obróć każdą sytuację na swoją korzyść: strzelaj z blastera, pokonuj wrogów dzięki podstępom lub gadżetom albo znajdź odpowiedni moment, by odwrócić ich uwagę i zyskać przewagę.

 

PODEJMUJ RYZYKOWNE MISJE

Przyjmuj niebezpieczne, ale lukratywne zlecenia od syndykatów przestępczych. Kradnij cenne towary, infiltruj tajne placówki i pokonuj wrogów sprytem jako jedna z najbardziej poszukiwanych w galaktyce. Każda decyzja ma wpływ na twoją reputację.

 

WSKOCZ NA FOTEL PILOTA

Pilotuj swój statek – Śmiałka – podczas ekscytujących starć z Imperium i innymi wrogami. Ścigaj, unikaj i atakuj, by zatriumfować.

 

*Oferta może ulec zmianom. Zawartość może w dowolnym momencie pojawić się w sprzedaży i/lub w ramach darmowych nagród zgodnie z wyłączną decyzją firmy Ubisoft.

 

Do zainstalowania gry wymagane jest połączenie z Internetem.