Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition

 

Odkryj świat pełen magii Disneya i Pixara! Poznawaj bogate historie, budując doskonałe sąsiedztwo obok postaci z Disneya i Pixara.

 
 
Platforma Xbox Series X
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 17.11.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox Series X/Xbox One

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition zawiera:

  • Wersja Standardowa gry Disney Dreamlight Valley
  • 1 z 6 ekskluzywnych plakatów dwustronnych (do wyczerpania zapasów).
  • Ekskluzywne naklejki Disney Dreamlight Valley (do wyczerpania zapasów).
  • Ekskluzywny Sweter Cyfrowy z Wizerunkiem Kota Cheshire (noszony przedmiot w grze dla twojego awatara).
  • 5 Ekskluzywne Skórki Towarzysza Zwierzęcia (skórki stworzeń w grze).
  • Domek Wiejski (skórka domu w grze).
  • 14 500 księżycowych kamieni (waluta w grze).

 

Odkryj świat pełen magii Disneya i Pixara! Poznawaj bogate historie, budując doskonałe sąsiedztwo obok postaci z Disneya i Pixara.

 

Disney Dreamlight Valley to połączenie symulacji życia i gry przygodowej, pełnej zadań, eksploracji i ciekawych aktywności z udziałem przyjaciół z filmów Disneya i Pixara, starych i nowych.

 

Dreamlight Valley było niegdyś idylliczną krainą i miejscem, w którym postacie Disneya i Pixara żyły w zgodzie... aż do Zapomnienia. W całej krainie wyrosły nocne ciernie i podzieliły cudowne wspomnienia związane z tym magicznym miejscem. Nie mając dokąd pójść, załamani mieszkańcy Dreamlight Valley wycofali się za zamknięte bramy Zamku Marzeń.

 

Teraz to ty musisz odkryć historie tego świata i przywrócić magię w Dreamlight Valley!

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition to ekskluzywna oferta detaliczna Disney Dreamlight Valley, obejmująca zestaw naklejek, plakat kolekcjonerski, pełny dostęp do podstawowej wersji gry oraz ekskluzywne cyfrowe bonusy.

 

Cechy:

 

Odkryj tajemnice Dreamlight Valley: Wyzwól Zamek Marzeń z uchwytu Zapomnienia i odblokuj wyjątkowe krainy uwielbianych postaci Disneya i Pixara. Każda kraina to inne wyzwania, łamigłówki do rozwiązania i znajomi do sprowadzenia z powrotem do Dreamlight Valley. Uwolnij Zamek Marzeń od Zapomnienia i odblokuj krainy wspaniałych królowych i królów, takich jak Anna czy Simba. Każda kraina to wyjątkowe wyzwania i łamigłówki do rozwiązania podczas próby przywrócenia przyjaźni w Dreamlight Valley.

 

Zaczynasz przygodę w Dreamlight Valley, ale ta przygoda zabierze cię ku nieskończoności... i jeszcze dalej! Odkryj, co drzemie w Lesie Odwagi i zbadaj najgłębsze pieczary. Zmierz się z wyzwaniami kultowych bohaterów i łotrów ze światów Disneya i Pixara. Kto wie kogo, albo co, możesz odkryć.

 

Nawiąż przyjaźnie z postaciami Disneya i Pixara: Uprawiaj ogródek z WALL•E, gotuj z Remym albo wyluzuj się i idź na ryby z Goofym. Czy jest lepszy sposób na zbieranie, wytwarzanie i odbudowę Dreamlight Valley niż zabawa ze znajomym? Od przepięknych księżniczek po niegodziwych złoczyńców, każdy mieszkaniec Dreamlight Valley ma własny wątek fabularny, zadania i nagrody. Umawiaj się w codziennych miejscach spotkań i zaprzyjaźnij się z ulubionymi postaciami ze światów Disneya i Pixara.

 

Przywróć dawną chwałę Dreamlight Valley: Uwolnij Dreamlight Valley z uścisku Zapomnienia i przywróć jej dawną wielkość. Przy okazji przekształcisz ją tak, jak chcesz. W Dreamlight Valley możesz zbudować idealne otoczenie, które będzie tylko twoje. Zmień układ, dodaj zieleń i użyj tysięcy przedmiotów dekoracyjnych.  Osiądziesz na plaży przy Vaianie, a może twoim sąsiadem na rynku będzie sam Buzz Astral?

 

Wyraź swój styl Disneya: Wyzwól w sobie wewnętrzną księżniczkę, złoczyńcę lub drania Disneya! Zbierz niepowtarzalne stroje i udekoruj swój dom tysiącami fantastycznych elementów. Użyj narzędzia dotyku magii, aby stworzyć własne projekty z użyciem nalepek Disneya i Pixara!  Użyj kamery w grze i zrób sobie selfie o zachodzie słońca z Roszpunką, przygotuj coś pysznego z Remym albo po prostu daj się ponieść chwili.

 

Wciąż ewoluująca gra: Nowa zawartość oznacza, że zawsze masz coś nowego do odkrycia. Spotkaj nowe postacie w Dreamlight Valley, sprawdź najnowsze kolekcje ubrań i mebli w Sklepie Sknerusa i zaliczaj pełne wyzwań wydarzenia w grze! Koniecznie regularnie wracaj do Dreamlight Valley, aby odkrywać!

 

Wersja gry na konsolę Nintendo Switch to voucher Code in a Box, nie zawiera kartridża. Wszystkie pozostałe platformy (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/Xbox One) zawierają grę na dysku.